Asmodee LEGO Brick Like This
Výrobce: Asmodee Czech Republic s. r. o.
Skladem (4 Obchod)
Nejlevněji — 429 Kč
Ve hře LEGO Brick Like This si můžete přidávat i karty výzvy, například: "Musíte stavět se zavřenýma očima." Ve hře Brick Like This! soupeří týmy ve skládaní modelů z LEGO® kostek. Vítězí tým, který... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 429 Kč | Do obchodu |
| sevt.cz | Skladem | 433 Kč | Do obchodu |
| tlamagames.com | Skladem | 449 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 549 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Ve hře LEGO Brick Like This si můžete přidávat i karty výzvy, například: "Musíte stavět se zavřenýma očima." Ve hře Brick Like This! soupeří týmy ve skládaní modelů z LEGO® kostek. Vítězí tým, který po šesti kolech získá nejvíce bodů! Jeden člen týmu popisuje LEGO model a druhý se ho snaží postavit. Všechny týmy staví současně a soupeří o to, kdo postaví svůj model jako první. Přidejte si v každém kole do hry kartu výzvy, například: ""Musíte stavět se zavřenýma očima." Kompetitivní týmová hra ideální pro 4-8 hráčů. Vyzkoušejte i dětskou variantu pro 2-3 hráče. V krabici na Vás čeká: 48 LEGO® kostek 92 karet tvarů 20 karet výzev 1 přesýpací hodiny (30sekundové) česká a slovenská pravidla
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | ADC Blackfire |
|---|---|
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | hry |
| Země původu | EU |
| Celní číslo | 95049080 |
| Balení | 6 |
| Typ balení | Krabice |
| Věk od | 7 let |
| Určení cílového trhu | SK |
| Název dodavatele | Asmodee Czech Republic s. r. o. |
| Assort | 1 |
| Jazyková mutace | SK |
| Status typ | 1001 |
| Materiál | Plast |
| Počet hráčů | 4 - 8 |
| Doba hraní | 15 minut |
| Barva | Vícebarevné |
| Štítek | Vánoční katalog 2025 |
| EANs | 5704339006270 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| EAN | 5704339006270 |
| 1. Základní hra / rozšíření | Základní hra |
| 2. Minimální věk | 8 |
| 3. Jazyk hry | bez textu |
| 4. Jazyk pravidel | slovenský |
| 5. Minimální počet hráčů | 2 |
| 6. Maximální počet hráčů | 8 |
| 7. Herní doba (minut) | do 15 |
| 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) | 6.7 |
| 9. Náročnost (1-5) | 1.3 |
| Autor | Luca Bellini |
| Herní kategorie | V reálném čase |
| Výtvarníci | (Uncredited) |
| Herní mechaniky | Real-Time |
| Rok vydání | 2025 |
| Délka Hry | 15 minut |
| Vhodné od | 7 let |
| Maximální počet hráčů | 8 |
| Minimální počet hráčů | 2 |
| Nomenklatura | 95049080 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 24.0 cm |
| Šířka kartonu | 31.0 cm |
| Výška kartonu | 17.0 cm |
| Délka výrobku | 23.0 cm |
| Šířka výrobku | 5.0 cm |
| Výška výrobku | 16.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 7 let |