Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| papirnictvioskarek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 729 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 2 419 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Nomenklatura | 42029291 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Holky |
| Sortiment | 2 |
| Barva | šedá |
Doplňkové informace
| Kategorie | Batohy pro prvňáčky, Aktovky samostatné |
|---|---|
| Výrobce: Baagl | Baagl — Batohy pro prvňáčky, Baagl — Aktovky samostatné |
| Barva: šedá | šedá — Batohy pro prvňáčky, šedá — Aktovky samostatné |
| Délka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Batohy pro prvňáčky, 0.0 cm — Aktovky samostatné |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Batohy pro prvňáčky, 0.0 kg — Aktovky samostatné |
| Šířka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Batohy pro prvňáčky, 0.0 cm — Aktovky samostatné |
| Určeno pro: Holky | Holky — Batohy pro prvňáčky, Holky — Aktovky samostatné |
| Výška výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Batohy pro prvňáčky, 0.0 cm — Aktovky samostatné |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Batohy pro prvňáčky, mimo EU — Aktovky samostatné |