BABY born Minis Sada s vanou a panenkou
Výrobce: Zapf
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 179 Kč
Amy je ve svých růžových plavečkách prostě rozkošná. Skvěle se k ní hodí BABY born Minis vanička s legračními kačenkovými nohami. Mini vanička je dokonce vybavena i polštářkem ve tvaru srdíčka a mini... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 179 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 199 Kč | Do obchodu |
| zuriel.cz | Skladem | 289 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Amy je ve svých růžových plavečkách prostě rozkošná. Skvěle se k ní hodí BABY born Minis vanička s legračními kačenkovými nohami. Mini vanička je dokonce vybavena i polštářkem ve tvaru srdíčka a mini sprchovou hlavicí. Mini panenka Amy nemůže odolat a hned se spolu se svou gumovou kačenkou do vany ponoří. Panenka BABY born Minis Amy velikosti 7 cm. Součástí je vanička a kačenka.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Zapf |
|---|---|
| Pohlaví | Pro holky |
| Zařazení | mini panenky |
| Produktová řada | BABY Born |
| Země původu | mimo EU |
| Celní číslo | 95030070 |
| Balení | 1 ks |
| Typ balení | Krabice s výřezem |
| Věk od | 3 let |
| Licence | BABY born |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Assort | 1 |
| Status typ | 1005 |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 4001167906101 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 906101 |
| Nomenklatura | 95030070 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 13.0 cm |
| Šířka výrobku | 10.0 cm |
| Výška výrobku | 8.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Délka kartonu | 10.0 cm |
| Šířka kartonu | 13.0 cm |
| Výška kartonu | 9.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Věk | Od 3 let |