Barvy na sklo 6 ks/10,5 ml
Výrobce: Anděl
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 99 Kč
Barvy na sklo 6 ks/10,5 ml Anděl 1492
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 99 Kč | Do obchodu |
| papirnictvioskarek.cz | Skladem | 101 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Barvy na sklo 6 ks/10,5 ml Anděl 1492
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Délka výrobku | 14.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Výška výrobku | 1.5 cm |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 32131000 |
| Šířka výrobku | 17.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 2 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
Doplňkové informace
| Kategorie | Barvy, kontury a štětce, Sady |
|---|---|
| Výrobce: Anděl | Anděl — Barvy, kontury a štětce, Anděl — Sady |
| Baterie v balení: NE | NE — Barvy, kontury a štětce, NE — Sady |
| Délka výrobku: 14.0 cm | 14.0 cm — Barvy, kontury a štětce, 14.0 cm — Sady |
| Je na baterie: NE | NE — Barvy, kontury a štětce, NE — Sady |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Barvy, kontury a štětce, Celorok — Sady |
| Šířka výrobku: 17.0 cm | 17.0 cm — Barvy, kontury a štětce, 17.0 cm — Sady |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Barvy, kontury a štětce, Kluky i Holky — Sady |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Barvy, kontury a štětce, Předškoláka — Sady |
| Výška výrobku: 1.5 cm | 1.5 cm — Barvy, kontury a štětce, 1.5 cm — Sady |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Barvy, kontury a štětce, mimo EU — Sady |