Chemoplast Kopaná Champion
Výrobce: Chemoplast
Skladem (6 Obchod)
Nejlevněji — 489 Kč
Oblíbená "cvrnkací" stolní hra pro všechny fandy fotbalu. Zahrajte si tento skvělý stolní fotbal doma s kamarády nebo rodiči i během deštivých dnů, kdy nemůžete vyběhnout na trávník. Tento jedinečný... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 489 Kč | Do obchodu |
| zuriel.cz | Skladem | 609 Kč | Do obchodu |
| tlamagames.com | Skladem | 629 Kč | Do obchodu |
| pidilidi.cz | Skladem | 807 Kč | Do obchodu |
| sevt.cz | Skladem | 824 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 949 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Oblíbená "cvrnkací" stolní hra pro všechny fandy fotbalu. Zahrajte si tento skvělý stolní fotbal doma s kamarády nebo rodiči i během deštivých dnů, kdy nemůžete vyběhnout na trávník. Tento jedinečný stolní fotbal je z kvalitního plastu a týmy jsou složeny z ručně malovaných hráčů. Vyrobeno v ČR. Hračka vhodná pro děti od 5 let.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Chemoplast |
|---|---|
| Pohlaví | Pro kluky |
| Zařazení | rodinné |
| Země původu | ČR |
| Celní číslo | 95049080 |
| Celní preference | 95049080 |
| Balení | 1 ks |
| Typ balení | Krabice |
| Věk od | 5+ |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Vícebarevné |
| Rozměry produktu | 8.5 x 36.4 x 62.5 |
| EANs | 8595018901842 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1010 |
| Dodavatelské číslo | CH12003 |
| Délka | 9 cm |
| Šířka | 62.5 cm |
| Výška | 36.5 cm |
| Distribuce | CZ |
| EAN | 8595018901842 |
| 2. Minimální věk | 3 |
| Formát publikace | 63× 36× 9 cm |
| Délka výrobku | 9.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 5+ |
| Nomenklatura | 95049080 |
| Šířka výrobku | 62.5 cm |
| Vhodné pro | Pro všechny |
| Určeno pro | Kluky |
| Výška výrobku | 36.5 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Věk | Od 5 let |