Chemoplast Stolní hokej
Výrobce: Chemoplast
Skladem (6 Obchod)
Nejlevněji — 449 Kč
Stolní hokej je nadčasová hra určena pro dva hráče nejen pro dlouhé zimní večery. Je vhodná jak pro děti, tak i dospělé. Může si to tak rozdat tým dítěte s týmem tatínka. Obsahuje dva týmy s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 449 Kč | Do obchodu |
| zuriel.cz | Skladem | 489 Kč | Do obchodu |
| pidilidi.cz | Skladem | 560 Kč | Do obchodu |
| papirnictvioskarek.cz | Skladem | 639 Kč | Do obchodu |
| sevt.cz | Skladem | 679 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 799 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Stolní hokej je nadčasová hra určena pro dva hráče nejen pro dlouhé zimní večery. Je vhodná jak pro děti, tak i dospělé. Může si to tak rozdat tým dítěte s týmem tatínka. Obsahuje dva týmy s brankáři, náhradní hráče a další. Rozměr hřiště 48 x 30 cm. Pro kluky od 5 let. Hokej můžete zakoupit na všech prodejnách Pompo nebo na www.pompo.cz
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Chemoplast |
|---|---|
| Pohlaví | pro kluka |
| Zařazení | rodinné |
| Země původu | ČR |
| Celní číslo | 95030099 |
| Celní preference | 95030099 |
| Balení | 1 ks |
| Typ balení | Krabice |
| Baterie | Ne |
| Věk od | 5+ |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Assort | 1 |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Plast |
| EANs | 8595018900364 |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | CH12005 |
| Délka | 6 cm |
| Šířka | 48 cm |
| Výška | 31 cm |
| Distribuce | CZ |
| Formát publikace | 53× 30,5× 7 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Výška výrobku | 31.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Délka výrobku | 6.0 cm |
| Nomenklatura | 95049080 |
| Objem kartonu | 0.12078 m³ |
| Šířka výrobku | 48.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Doporučený věk | 5+ |
| Typ hry | Párty hry |
| Věk | Od 5 let |