Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| zuriel.cz Nejlevnější | Skladem | 35 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 59 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
assort: světle modrá, tmavě modrá
Parametry
| Země původu | ČR |
|---|---|
| Délka výrobku | 25.5 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Výška výrobku | 6.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030049 |
| Vhodné pro | Batole |
| Šířka výrobku | 7.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Objem kartonu | 0.06912 m³ |
| Doporučený věk | 1+ |
| Balení | 1 ks |
| Pohlaví | pro kluka |
| Věk | Od 12 měsíců |
Doplňkové informace
| Kategorie | Do vany, Vodní hračky |
|---|---|
| Výrobce: Směr | Směr — Do vany, Směr — Vodní hračky |
| Balení: 1 ks | 1 ks — Do vany, 1 ks — Vodní hračky |
| Baterie v balení: NE | NE — Do vany, NE — Vodní hračky |
| Délka výrobku: 25.5 cm | 25.5 cm — Do vany, 25.5 cm — Vodní hračky |
| Doporučený věk: 1+ | 1+ — Do vany, 1+ — Vodní hračky |
| Je na baterie: NE | NE — Do vany, NE — Vodní hračky |
| Objem kartonu: 0.06912 m³ | 0.06912 m³ — Do vany, 0.06912 m³ — Vodní hračky |
| Pohlaví: pro kluka | pro kluka — Do vany, pro kluka — Vodní hračky |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Do vany, Celorok — Vodní hračky |
| Šířka výrobku: 7.5 cm | 7.5 cm — Do vany, 7.5 cm — Vodní hračky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Do vany, Kluky i Holky — Vodní hračky |
| Věk: Od 12 měsíců | Od 12 měsíců — Do vany, Od 12 měsíců — Vodní hračky |
| Vhodné pro: Batole | Batole — Do vany, Batole — Vodní hračky |
| Výška výrobku: 6.0 cm | 6.0 cm — Do vany, 6.0 cm — Vodní hračky |
| Země původu: ČR | ČR — Do vany, ČR — Vodní hračky |