Dino Dětská hra Kloboučku hop - Stitch
Výrobce: Dino
Skladem (4 Obchod)
Nejlevněji — 249 Kč
Oblíbená hra Kloboučku hop tentokrát v designu populární licence Stitch. Ukážete, kdo je lepší v míření a jak daleko dokážete dostřelit? Bavte se a prověřte své dovednosti v této tradiční... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| tlamagames.com Nejlevnější | Skladem | 249 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 261 Kč | Do obchodu |
| zuriel.cz | Skladem | 269 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 289 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Oblíbená hra Kloboučku hop tentokrát v designu populární licence Stitch. Ukážete, kdo je lepší v míření a jak daleko dokážete dostřelit? Bavte se a prověřte své dovednosti v této tradiční dětské hře. Každý hráč má čtyři šance, aby střelil různé barevné kloboučky pomocí odpalovací rampy na terč. Sbírejte body podle toho, kam klobouček dopadne. Pokud trefíte otvor stejné barvy jako je barva kloboučku, bodová hodnota se zdvojnásobuje. Vyhrává hráč s nejvyšším počtem bodů. Nastavte vzdálenost rampy od terče a počet kol podle svých schopností a dohody mezi hráči. Tradiční hra prověřená generacemi. Trénuje jemnou motoriku a koordinaci. Vyrobeno v České republice Obsah balení: 1 odpalovací rampa 12 kloboučků ve 4 barvách 1 hrací terč Specifikace: rozměry balení: 24,2 x 24,2 x 5,5 cm věk: 4+ materiál: plast, karton počet hráčů: 1 a více doba hry: 15 minut licence: Stitch vyrobeno v ČR
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Dino |
|---|---|
| Pohlaví | pro kluka |
| Zařazení | hry |
| Země původu | ČR |
| Celní číslo | 95049080 |
| Typ balení | Karton |
| Baterie | Ne |
| Věk od | 4 let |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Baterie součást balení | Ne |
| Status typ | 1009 |
| Materiál | Tvrzený papír |
| Barva | Vícebarevné |
| Štítek | Jarní katalog 2025 |
| EANs | 8590878624115 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Typ hry | Dětské |
| Herní doba | 15 minut |
| EAN | 8590878624115 |
| 1. Základní hra / rozšíření | Základní hra |
| 2. Minimální věk | 4 |
| 3. Jazyk hry | bez textu |
| 4. Jazyk pravidel | slovenský |
| 5. Minimální počet hráčů | 1 |
| 7. Herní doba (minut) | do 15 |
| Nomenklatura | 95049080 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 24.2 cm |
| Šířka kartonu | 24.2 cm |
| Délka výrobku | 24.2 cm |
| Šířka výrobku | 24.2 cm |
| Výška výrobku | 5.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 4+ let |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Výška kartonu | 5.5 cm |
| Balení | 1 ks |
| Filmový hrdina | Lilo a Stitch |
| Věk | Od 4 let |