Dino DUHOVÁ MEDÚZA Dětská hra
Výrobce: Dino
Skladem (5 Obchod)
Nejlevněji — 259 Kč
Hluboko v oceánu žije tajemné stvoření. Ponoř se do hlubin, najdi Duhovou medúzu a vyfoť její pestrobarevná chapadla. Při každém tahu si vyber jednu ze svých karet, slaď barvu s chapadlem, které... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| tlamagames.com Nejlevnější | Skladem | 259 Kč | Do obchodu |
| zuriel.cz | Skladem | 285 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
| sevt.cz | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Hluboko v oceánu žije tajemné stvoření. Ponoř se do hlubin, najdi Duhovou medúzu a vyfoť její pestrobarevná chapadla. Při každém tahu si vyber jednu ze svých karet, slaď barvu s chapadlem, které stavíš, a pokus se zablokovat soupeře.? Duhová medúza je hra pro 2–4 hráče. Věk 4+
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Dino |
|---|---|
| Pohlaví | pro kluka |
| Zařazení | hry |
| Země původu | mimo EU |
| Celní číslo | 95044000 |
| Balení | 1 ks |
| Typ balení | Krabice |
| Věk od | 4 let |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Assort | 1 |
| Status typ | 1004 |
| Materiál | Tvrzený papír |
| Počet hráčů | 2 - 4 |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 8590878624054 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 624054 |
| Typ hry | Dětské |
| Herní doba | 20 minut |
| EAN | 8590878624054 |
| Autor | Davide Panizza |
| 2. Minimální věk | 4 |
| 3. Jazyk hry | bez textu |
| 4. Jazyk pravidel | slovenský |
| 5. Minimální počet hráčů | 2 |
| 6. Maximální počet hráčů | 4 |
| 7. Herní doba (minut) | 15 |
| 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) | 6.4 |
| 9. Náročnost (1-5) | 1 |
| Herní kategorie | Karetní |
| Výtvarníci | Cécile Le Brun |
| Herní mechaniky | Matching |
| Rok vydání | 2022 |
| Délka Hry | 15 min |
| Vhodné od | 4+ |
| Minimální počet hráčů | 2-4 |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Doporučený věk | 4+ |
| Věk | Od 4 let |