Herkules Lepidlo na puzzle 100 g
Výrobce: Herkules
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 48 Kč
Speciální lepidlo pro slepení obrázků puzzle. Lepidlo vytváří na jednotlivých dílcích puzzle průhledný film, který zpomaluje stárnutí materiálu, vyblednutí barev, zežloutnutí papíru apod. Objem 100 g... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| papirnictvioskarek.cz Nejlevnější | Skladem | 48 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 70 Kč | Do obchodu |
| sevt.cz | Skladem | 72 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Speciální lepidlo pro slepení obrázků puzzle. Lepidlo vytváří na jednotlivých dílcích puzzle průhledný film, který zpomaluje stárnutí materiálu, vyblednutí barev, zežloutnutí papíru apod. Objem 100 g Lepidlo naneste na složený obrázek rovnoměrně (molitanovou houbičkou, štětcem apod.) tak, aby vniklo do všech spojů Lepidlo nanášejte z lícové, tedy ze strany, kde je obrázek Puzzle jsou slepené po zprůhlednění lepidla cca za 30 minut Poté již nelze dílky rozebrat
Parametry
| Šířka výrobku | 4.5 cm |
|---|---|
| Země původu | ČR |
| Délka výrobku | 10.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 35061000 |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Výška výrobku | 4.5 cm |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.1 kg |
| Sortiment | 2 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sezóna | Celorok |