Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| zuriel.cz Nejlevnější | Skladem | 42 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 129 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Nomenklatura | 95049080 |
|---|---|
| Doporučený věk | 3+ |
| Délka výrobku | 28.5 cm |
| Je na baterie | NE |
| Šířka výrobku | 4.0 cm |
| Země původu | EU |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Výška výrobku | 20.0 cm |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Balení | 1 ks |
| Pohlaví | pro holku |
| Typ hry | Logické |
| Věk | Od 4 let |
Doplňkové informace
| Kategorie | Deskové hry, Společenské hry |
|---|---|
| Výrobce: Hydrodata | Hydrodata — Deskové hry, Hydrodata — Společenské hry |
| Balení: 1 ks | 1 ks — Deskové hry, 1 ks — Společenské hry |
| Délka výrobku: 28.5 cm | 28.5 cm — Deskové hry, 28.5 cm — Společenské hry |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Deskové hry, 3+ — Společenské hry |
| Je na baterie: NE | NE — Deskové hry, NE — Společenské hry |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Deskové hry, 1 ks — Společenské hry |
| Pohlaví: pro holku | pro holku — Deskové hry, pro holku — Společenské hry |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Deskové hry, Celorok — Společenské hry |
| Šířka výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Deskové hry, 4.0 cm — Společenské hry |
| Typ hry: Logické | Logické — Deskové hry, Logické — Společenské hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Deskové hry, Kluky i Holky — Společenské hry |
| Věk: Od 4 let | Od 4 let — Deskové hry, Od 4 let — Společenské hry |
| Výška výrobku: 20.0 cm | 20.0 cm — Deskové hry, 20.0 cm — Společenské hry |
| Země původu: EU | EU — Deskové hry, EU — Společenské hry |