Kapesní pláštěnka, 140 x 76 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 35 Kč
Kapesní pláštěnka. Rozměry 140 x 76 cm. 4 varianty - zelená, žlutá, růžová, modrá.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| zuriel.cz Nejlevnější | Skladem | 35 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 49 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kapesní pláštěnka. Rozměry 140 x 76 cm. 4 varianty - zelená, žlutá, růžová, modrá.
Parametry
| Šířka výrobku | 18.0 cm |
|---|---|
| Výška výrobku | 0.5 cm |
| Je na baterie | NE |
| Baterie v balení | NE |
| Země původu | mimo EU |
| Délka výrobku | 24.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Varianta: | modrá, zelená, růžová, žlutá |
| Sortiment | 1 |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Objem kartonu | 0.04162 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Balení | 1 ks |
| Pohlaví | pro kluka |
| Věk | Od 3 let |