LEGO® Star Wars™ 75372 Bitevní balíček klonového vojáka a bitevního droida
Výrobce: Lego
Skladem (4 Obchod)
Nejlevněji — 589 Kč
Pusťte se do akčních bitev mezi klonovanými vojáky a bitevními droidy se stavebnicí se 4 minifigurkami LEGO® Star Wars™ a 5 figurkami LEGO. LEGO® Star Wars™ Bitevní balíček klonového vojáka a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| tlamagames.com Nejlevnější | Skladem | 589 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 639 Kč | Do obchodu |
| sparkys.cz | Skladem | 699 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 749 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pusťte se do akčních bitev mezi klonovanými vojáky a bitevními droidy se stavebnicí se 4 minifigurkami LEGO® Star Wars™ a 5 figurkami LEGO. LEGO® Star Wars™ Bitevní balíček klonového vojáka a bitevního droida pro děti 4 minifigurky LEGO® Star Wars™ a 6 figurek LEGO droidů pro akční hraní Sestavitelná spídrová motorka LEGO® Star Wars™ se 2 vystřelovači Tri-droid, spídr pro bitevního droida a obranné stanoviště pro hodiny kreativního hraní Tip na dárek pro fanoušky Star Wars™ od 7 let Řada LEGO® Star Wars™ nabízí zábavné stavebnice pro fanoušky všech věkových kategorií Tri-droid měří přes 12 cm na výšku
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | LEGO |
|---|---|
| Pohlaví | KLUK |
| Zařazení | stavebnice a kostky |
| Země původu | mimo EU |
| Celní číslo | 95030035 |
| Balení | 8 |
| Typ balení | Krabice |
| Věk od | 7 |
| Licence | LEGO® Star Wars™ |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Status typ | 1005 |
| Počet dílků | 215 |
| Materiál | PLAST |
| Barva | Vícebarevné |
| Štítek | Novinky LEGO leden 2024 |
| EANs | 5702017584317 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 75372 |
| EAN | 5702017584317 |
| 2. Minimální věk | 7 |
| Počet kostek | 101-300 |
| Hmotnost v gramech | 219 |
| Licence 1 | Star Wars |
| Hloubka | 4.6 |
| Šířka | 20.5 |
| Výška | 19.1 |
| Brand | LEGO® |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky |
| Doporučený věk | 7+ |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |