Lepidlo Herkules tekuté 500g Univerzální, Herkules, W883040
Výrobce: Herkules
Skladem (4 Obchod)
Nejlevněji — 118 Kč
Univerzální lepidlo. Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pidilidi.cz Nejlevnější | Skladem | 118 Kč | Do obchodu |
| papirnictvioskarek.cz | Skladem | 119 Kč | Do obchodu |
| sevt.cz | Skladem | 149 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 149 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Univerzální lepidlo. Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi a pod. Je to výborné lepidlo pro modeláře. Univerzální lepidlo pro domácnost, školy, kancelář a domácí dílnu. Má úzkou nanášecí plochu, se kterou neminete žádný cíl.
Rozsah použití: Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení…
Parametry
| Délka | 9.5 cm |
|---|---|
| Šířka | 10 cm |
| Výška | 10 cm |
| Typ | Lepidla |
| Věk od | NEUVEDENO |
| Distribuce | CZ |
| Délka výrobku | 9.5 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Země původu | ČR |
| Výška výrobku | 10.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 35061000 |
| Šířka výrobku | 10.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.5 kg |
| Sortiment | 2 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sezóna | Celorok |