Lepidlo Herkules tekuté 500g Univerzální s aplikátorem, Herkules, W60774
Výrobce: Herkules
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 122 Kč
Lepidlo Herkules s aplikátorem lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| papirnictvioskarek.cz Nejlevnější | Skladem | 122 Kč | Do obchodu |
| pidilidi.cz | Skladem | 127 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 149 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Lepidlo Herkules s aplikátorem lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi a pod. Je to výborné lepidlo pro modeláře. Lepidlo Herkules s aplikátorem Univerzální lepidlo pro domácnost, školy, kancelář a domácí dílnu.
Má úzkou nanášecí plochu, se kterou určitě neminete žádný cíl.
Rozsah použití: Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály…
Parametry
| Délka | 6.5 cm |
|---|---|
| Šířka | 22.5 cm |
| Výška | 6.5 cm |
| Typ | Lepidla |
| Věk od | NEUVEDENO |
| Distribuce | CZ |
| Země původu | ČR |
| Délka kartonu | 27.0 cm |
| Šířka kartonu | 23.5 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Výška kartonu | 20.0 cm |
| Délka výrobku | 6.5 cm |
| Nomenklatura | 35061000 |
| Šířka výrobku | 22.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Výška výrobku | 6.5 cm |
| Sortiment | 2 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sezóna | Celorok |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |