Mindok SMART - IQ Obvody
Výrobce: Mindok
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 325 Kč
Dokážete propojit tečky? Umístěte všechny dílky na hrací desku a vytvořte z nich obvod, který propojí tečky. Obsahuje 120 rébusů. Od snadných po velmi náročné, které zaručeně prověří i vaše vlastní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 325 Kč | Do obchodu |
| tlamagames.com | Skladem | 349 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dokážete propojit tečky? Umístěte všechny dílky na hrací desku a vytvořte z nich obvod, který propojí tečky. Obsahuje 120 rébusů. Od snadných po velmi náročné, které zaručeně prověří i vaše vlastní mozkové obvody! Kompaktní hra obzvláště vhodná na cesty.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | MINDOK a.s. |
|---|---|
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | hry |
| Země původu | mimo EU |
| Celní číslo | 95049080 |
| Balení | 96 |
| Typ balení | Krabice |
| Věk od | 6 let |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | MINDOK a.s. |
| Jazyková mutace | SK |
| Status typ | 1001 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 8595558305032 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Typ hry | Rodinná, Abstraktní |
| Herní doba | 5 minut |
| EAN | 8595558305032 |
| 1. Základní hra / rozšíření | Základní hra |
| 2. Minimální věk | 7 |
| 3. Jazyk hry | bez textu |
| 4. Jazyk pravidel | slovenský |
| 5. Minimální počet hráčů | 1 |
| 6. Maximální počet hráčů | 1 |
| 7. Herní doba (minut) | do 15 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 14.5 cm |
| Výška výrobku | 3.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 6+ |
| Šířka výrobku | 10.0 cm |