Mindok SMART - Vesmírná mise
Výrobce: Mindok
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 389 Kč
Proveďte vesmírnou loď pásem asteroidů! Dokážete bez úhony proletět pásem asteroidů? Své navigační dovednosti si důkladně procvičíte a prohloubíte v 60 různě obtížných misích této galaktické... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 389 Kč | Do obchodu |
| tlamagames.com | Skladem | 399 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Proveďte vesmírnou loď pásem asteroidů! Dokážete bez úhony proletět pásem asteroidů? Své navigační dovednosti si důkladně procvičíte a prohloubíte v 60 různě obtížných misích této galaktické skládanky.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | MINDOK a.s. |
|---|---|
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | hlavolamy |
| Země původu | mimo EU |
| Celní číslo | 95049080 |
| Balení | 6 |
| Typ balení | Krabice |
| Věk od | 8 let |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | MINDOK a.s. |
| Jazyková mutace | SK |
| Status typ | 1001 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 8595558303205 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1010 |
| Typ hry | Rodinná, Abstraktní |
| Herní doba | 10 minut |
| EAN | 8595558303205 |
| 1. Základní hra / rozšíření | Základní hra |
| 2. Minimální věk | 8 |
| 3. Jazyk hry | bez textu |
| 4. Jazyk pravidel | český |
| 5. Minimální počet hráčů | 1 |
| 6. Maximální počet hráčů | 1 |
| 7. Herní doba (minut) | do 15 |
| Nomenklatura | 95049080 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Délka výrobku | 24.5 cm |
| Šířka výrobku | 17.5 cm |
| Výška výrobku | 4.5 cm |