Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| papirnictvioskarek.cz Nejlevnější | Skladem | 59 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 79 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Země původu | ČR |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 2 |
| Délka kartonu | 19.0 cm |
| Šířka kartonu | 12.5 cm |
| Výška kartonu | 8.7 cm |
| Délka výrobku | 8.5 cm |
| Šířka výrobku | 12.3 cm |
| Výška výrobku | 1.8 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
Doplňkové informace
| Kategorie | Velikonoce, Velikonoční barvy, obtisky, samo |
|---|---|
| Výrobce: OVO | OVO — Velikonoce, OVO — Velikonoční barvy, obtisky, samo |
| Délka kartonu: 19.0 cm | 19.0 cm — Velikonoce, 19.0 cm — Velikonoční barvy, obtisky, samo |
| Délka výrobku: 8.5 cm | 8.5 cm — Velikonoce, 8.5 cm — Velikonoční barvy, obtisky, samo |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Velikonoce, 1 ks — Velikonoční barvy, obtisky, samo |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Velikonoce, 1 ks — Velikonoční barvy, obtisky, samo |
| Šířka kartonu: 12.5 cm | 12.5 cm — Velikonoce, 12.5 cm — Velikonoční barvy, obtisky, samo |
| Šířka výrobku: 12.3 cm | 12.3 cm — Velikonoce, 12.3 cm — Velikonoční barvy, obtisky, samo |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Velikonoce, Kluky i Holky — Velikonoční barvy, obtisky, samo |
| Výška kartonu: 8.7 cm | 8.7 cm — Velikonoce, 8.7 cm — Velikonoční barvy, obtisky, samo |
| Výška výrobku: 1.8 cm | 1.8 cm — Velikonoce, 1.8 cm — Velikonoční barvy, obtisky, samo |
| Země původu: ČR | ČR — Velikonoce, ČR — Velikonoční barvy, obtisky, samo |