SMART Genius Square
Výrobce: Mindok
Skladem (4 Obchod)
Nejlevněji — 719 Kč
Prokažte svůj důvtip a rychlost s logickou hrou Genius Square! Genius Square je dynamická hra pro 1–2 hráče, která prověří vaše prostorové vnímání a strategické myšlení. Dokážete jako první umístit... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 719 Kč | Do obchodu |
| tlamagames.com | Skladem | 749 Kč | Do obchodu |
| sevt.cz | Skladem | 799 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 799 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Prokažte svůj důvtip a rychlost s logickou hrou Genius Square! Genius Square je dynamická hra pro 1–2 hráče, která prověří vaše prostorové vnímání a strategické myšlení. Dokážete jako první umístit všechny dílky skládačky na herní plán a nenechat se zablokovat soupeřem? Vhodné od 6 let.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | MINDOK a.s. |
|---|---|
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | hry |
| Země původu | mimo EU |
| Celní číslo | 95049080 |
| Typ balení | Krabice |
| Věk od | 6 let |
| Název dodavatele | MINDOK a.s. |
| Status typ | 1001 |
| Materiál | Plast |
| Počet hráčů | 1 - 2 |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 5414301525370 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Typ hry | Rodinná, Abstraktní |
| Herní doba | 5–30 minut |
| EAN | 5414301525370 |
| 1. Základní hra / rozšíření | Základní hra |
| 2. Minimální věk | 6 |
| 3. Jazyk hry | bez textu |
| 4. Jazyk pravidel | český |
| 5. Minimální počet hráčů | 1 |
| 6. Maximální počet hráčů | 2 |
| 7. Herní doba (minut) | 16-30 |
| 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) | 6.7 |
| 9. Náročnost (1-5) | 1 |
| Autor | Cameron Browne |
| Herní kategorie | Vzdělávací |
| Herní mechaniky | Square Grid |
| Rok vydání | 2018 |
| Délka Hry | 10 minut |
| Vhodné od | 6 let |
| Maximální počet hráčů | 2 |
| Minimální počet hráčů | 1 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 6500.0 kg |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 240.0 cm |
| Šířka kartonu | 240.0 cm |
| Výška kartonu | 48.0 cm |
| Délka výrobku | 175.0 cm |
| Šířka výrobku | 245.0 cm |
| Výška výrobku | 48.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 6+ |
| Kusů v displayi | 1 ks |