Směr Kačer
Výrobce: SmerModely
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 16 Kč
Kačer, je vyroben z kvalitní tvrzené gumy a je omyvatelný. Hračka je vhodná do pokojíčku i do vany. S kačerem se dá užít při koupání.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| zuriel.cz Nejlevnější | Skladem | 16 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 33 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 59 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kačer, je vyroben z kvalitní tvrzené gumy a je omyvatelný. Hračka je vhodná do pokojíčku i do vany. S kačerem se dá užít při koupání.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Směr - Hračky |
|---|---|
| Pohlaví | pro kluka |
| Zařazení | léto a voda |
| Země původu | ČR |
| Celní číslo | 95030095 |
| Balení | 1 ks |
| Typ balení | Volně |
| Baterie | Ne |
| Věk od | 1 roku |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Assort | 1 |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Žlutá |
| EANs | 8594877004091 |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 0409 |
| Délka výrobku | 12.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Výška výrobku | 11.0 cm |
| Nomenklatura | 95030049 |
| Šířka výrobku | 8.0 cm |
| Vhodné pro | Batole |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Objem kartonu | 0.06912 m³ |
| Doporučený věk | 1+ |
| Věk | Od 12 měsíců |