Směr Parník oceánský
Výrobce: SmerModely
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 85 Kč
Parník je oblíbená hračka do vany a stane se oblíbenou vašeho dítěte díky tomu, že se vaše dítko při koupání už nebude nudit. Loďka je 27 cm dlouhá a v provedení dvou barev – s červeným podpalubím... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| zuriel.cz Nejlevnější | Skladem | 85 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 98 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 109 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parník je oblíbená hračka do vany a stane se oblíbenou vašeho dítěte díky tomu, že se vaše dítko při koupání už nebude nudit. Loďka je 27 cm dlouhá a v provedení dvou barev – s červeným podpalubím nebo modrým podpalubím. Při objednání si prosím zadejte do poznámky o jakou barvu hračky máte zájem, jinak bude parník vybrán náhodně.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Směr - Hračky |
|---|---|
| Pohlaví | pro kluka |
| Zařazení | léto a voda |
| Země původu | ČR |
| Celní číslo | 95030095 |
| Balení | 1 ks |
| Typ balení | Volně |
| Baterie | Ne |
| Věk od | 2 let |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Assort | 2 |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Modrá |
| EANs | 8594877004022 |
| Typ produktu | 1010 |
| Dodavatelské číslo | 0402 |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030095 |
| Délka výrobku | 26.0 cm |
| Vhodné pro | Batole |
| Šířka výrobku | 7.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Výška výrobku | 6.5 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Objem kartonu | 0.06912 m³ |
| Doporučený věk | 3+ |
| Věk | Od 2 let |