Směr Plavací sada I
Výrobce: SmerModely
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 124 Kč
Klasická plastová zvířátka do vody. Jsou krásně barevné, plavou na hladině. Sada obsahuje: kachničku, žabku, delfína a rybičku.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 124 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 189 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Klasická plastová zvířátka do vody. Jsou krásně barevné, plavou na hladině. Sada obsahuje: kachničku, žabku, delfína a rybičku.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Směr - Hračky |
|---|---|
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | léto a voda |
| Země původu | ČR |
| Celní číslo | 95030095 |
| Balení | 20 |
| Typ balení | Síťka |
| Baterie | Ne |
| Věk od | 1 roku |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Assort | 1 |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 8594877004114 |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 0411 |
| Délka výrobku | 28.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Výška výrobku | 13.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030049 |
| Vhodné pro | Batole |
| Šířka výrobku | 15.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Objem kartonu | 0.06912 m³ |
| Doporučený věk | 1+ |