Směr Pokladnička Míč Tango
Výrobce: SmerModely
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 33 Kč
Plastový míček tango, vhodný pro ty nejmladší sportovce. Míček může sloužit i jako kasička, podle toho co si vaše dítko vybere, jestli úspory nebo hry. Cena je za jeden kus. Při objednání si prosím... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| zuriel.cz Nejlevnější | Skladem | 33 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 49 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 59 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Plastový míček tango, vhodný pro ty nejmladší sportovce. Míček může sloužit i jako kasička, podle toho co si vaše dítko vybere, jestli úspory nebo hry. Cena je za jeden kus. Při objednání si prosím zadejte barvu míčku, jinak bude hračka vybrána náhodně.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Směr - Hračky |
|---|---|
| Pohlaví | pro kluka |
| Zařazení | hračky do 3 let |
| Země původu | mimo EU |
| Celní číslo | 95030095 |
| Balení | 1 ks |
| Typ balení | Volně |
| Baterie | Ne |
| Věk od | 1 roku |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Assort | 2 |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Plast |
| EANs | 8594877010153 |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 1015 |
| Délka výrobku | 11.5 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Výška výrobku | 11.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030095 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Šířka výrobku | 11.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Objem kartonu | 0.06912 m³ |
| Věk | Od 3 let |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pokladničky |
|---|---|
| Výrobce: SmerModely | SmerModely — Pokladničky |
| Balení: 1 ks | 1 ks — Pokladničky |
| Baterie: Ne | Ne — Pokladničky |
| Baterie v balení: NE | NE — Pokladničky |
| Délka výrobku: 11.5 cm | 11.5 cm — Pokladničky |
| Je na baterie: NE | NE — Pokladničky |
| Materiál: Plast | Plast — Pokladničky |
| Název dodavatele: MPK Toys CZ s.r.o. | MPK Toys CZ s.r.o. — Pokladničky |
| Název hlavní skupiny zboží: Směr - Hračky | Směr - Hračky — Pokladničky |
| Objem kartonu: 0.06912 m³ | 0.06912 m³ — Pokladničky |
| Pohlaví: pro kluka | pro kluka — Pokladničky |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Pokladničky |
| Šířka výrobku: 11.5 cm | 11.5 cm — Pokladničky |
| Typ balení: Volně | Volně — Pokladničky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Pokladničky |
| Věk: Od 3 let | Od 3 let — Pokladničky |
| Věk od: 1 roku | 1 roku — Pokladničky |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Pokladničky |
| Výška výrobku: 11.0 cm | 11.0 cm — Pokladničky |
| Zařazení: hračky do 3 let | hračky do 3 let — Pokladničky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Pokladničky |