Směr Ryba 17
Výrobce: SmerModely
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 37 Kč
Ryba - kapřík, je vyrobena z kvalitní tvrzené gumy a je omyvatelná. Kapřík je veliký 17 cm. Hračka je vhodná do pokojíčku i do vany. S hračkou kapříkem se dá užít při koupání.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 37 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 49 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Ryba - kapřík, je vyrobena z kvalitní tvrzené gumy a je omyvatelná. Kapřík je veliký 17 cm. Hračka je vhodná do pokojíčku i do vany. S hračkou kapříkem se dá užít při koupání.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Směr - Hračky |
|---|---|
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | Koupání |
| Země původu | ČR |
| Celní číslo | 95030095 |
| Balení | 100 |
| Typ balení | Volně |
| Věk od | 1 roku |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Růžová |
| EANs | 8594877004053 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 0405 |
| Výška výrobku | 6.5 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Šířka výrobku | 8.0 cm |
| Vhodné pro | Batole |
| Délka výrobku | 18.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Doporučený věk | 1+ |
| Varianta: | červená |