Sprej Graffiti / křída ve spreji omyvatelná 250ml
Výrobce: Wiky
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 45 Kč
Křída ve spreji je ideální pro dočasné značení směrovek, informačních cedulí, sportovních hřišť a nebo pro tvorbu grafiky. Křídy ve spreji jsou omyvatelné. 250 ml. 4 barevné varianty (žlutá, bílá,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| zuriel.cz Nejlevnější | Skladem | 45 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 59 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Křída ve spreji je ideální pro dočasné značení směrovek, informačních cedulí, sportovních hřišť a nebo pro tvorbu grafiky. Křídy ve spreji jsou omyvatelné.
250 ml.
4 barevné varianty (žlutá, bílá, modrá, růžová).
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Šířka výrobku | 5.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Délka výrobku | 17.5 cm |
| Je na baterie | NE |
| Výška výrobku | 5.0 cm |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 2 |
| Varianta: | bílá, modrá, žlutá, růžová |
| Sezóna | Celorok |
| Doporučený věk | 8+ |
| Balení | 1 ks |
| Věk | Od 8 let |