STABILO Marathon 318 Kuličkové pero - černé
Výrobce: STABILO International GmbH
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 22 Kč
STABILO ® marathon Kuličkové pero se stiskacím mechanismem kuličkové pero vhodné pro každodení psaní extra velký zásobník inkoustu umožňuje napsat dvakrát více než je běžné speciální stiskací... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| papirnictvioskarek.cz Nejlevnější | Skladem | 22 Kč | Do obchodu |
| sevt.cz | Skladem | 23 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 27 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
STABILO ® marathon Kuličkové pero se stiskacím mechanismem kuličkové pero vhodné pro každodení psaní extra velký zásobník inkoustu umožňuje napsat dvakrát více než je běžné speciální stiskací mechanismus pro plynulé zasouvání hrotu komfortní úchopová zóna podporuje držení bez předčasné únavy ruky délka stopy 5.500 m šířka stopy F (0,38 mm) k dispozici v 6 barvách barva náplně dle barvy těla pera náhradní náplně v modré barvě
Parametry
| Rok vydání publikace | 2012 |
|---|---|
| Sortiment | 2 |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 6 |
| Nomenklatura | 96081092 |
| Země původu | EU |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pera a propisky, Propisky |
|---|---|
| Výrobce: STABILO International GmbH | STABILO International GmbH — Pera a propisky, STABILO International GmbH — Propisky |
| Délka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Pera a propisky, 0.0 cm — Propisky |
| Šířka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Pera a propisky, 0.0 cm — Propisky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Pera a propisky, Kluky i Holky — Propisky |
| Výška výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Pera a propisky, 0.0 cm — Propisky |
| Země původu: EU | EU — Pera a propisky, EU — Propisky |