Stabilo Pastelky trojhranné silné 12 barev
Výrobce: Stabilo
Skladem (4 Obchod)
Nejlevněji — 175 Kč
Trojhranná silná pastelka v ergonomickém tvaru s doporučenou šířkou hrany pro předškoláky a školáky 1. stupně. Syté a intenzivní barvy, nelámavé tuhy.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| papirnictvioskarek.cz Nejlevnější | Skladem | 175 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 189 Kč | Do obchodu |
| sevt.cz | Skladem | 195 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 219 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Trojhranná silná pastelka v ergonomickém tvaru s doporučenou šířkou hrany pro předškoláky a školáky 1. stupně. Syté a intenzivní barvy, nelámavé tuhy.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Arka |
|---|---|
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | pro předškolní |
| Země původu | EU |
| Celní číslo | 96091090 |
| Balení | Sada |
| Typ balení | Krabička |
| Věk od | 3 let |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | ARKA SG, s.r.o. |
| Assort | 1 |
| Status typ | 1005 |
| Počet dílků | 12 |
| Materiál | Dřevo |
| Barva | Vícebarevné |
| Štítek | bts 2023 |
| EANs | 3168070203121 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 0010138 |
| Rok vydání publikace | 2012 |
| Počet barev | 12 |
| Provedení | Trojhranné /JUMBO |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 2 |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 96091090 |
| Délka výrobku | 11.5 cm |
| Šířka výrobku | 22.5 cm |
| Výška výrobku | 1.0 cm |