Wiky Plechový kufřík krtek růžový
Výrobce: Wiky
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 69 Kč
Kufřík s motivem Krtka je vhodný například na uschování hraček a dětských pokladů. Motiv obrázku z jedné strany kufříku krtek s hrníčkem a z druhé krtek s zajíčkem Rozměry výrobku 20 x 16 x 7 cm.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 69 Kč | Do obchodu |
| pidilidi.cz | Skladem | 144 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 174 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kufřík s motivem Krtka je vhodný například na uschování hraček a dětských pokladů. Motiv obrázku z jedné strany kufříku krtek s hrníčkem a z druhé krtek s zajíčkem Rozměry výrobku 20 x 16 x 7 cm. Doporučený věk: od 3 let.
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Wiky |
|---|---|
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | kreativní |
| Země původu | mimo EU |
| Celní číslo | 73269098 |
| Balení | 24 |
| Věk od | 3+ |
| Licence | Krteček a jeho kamarádi |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | Wiky, spol. s r.o. |
| Status typ | 1009 |
| Materiál | Plech |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 8590331922321 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 009617 |
| Délka | 19.5 cm |
| Šířka | 17 cm |
| Výška | 7.3 cm |
| Distribuce | CZ |
| Nomenklatura | 73269098 |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 17.0 cm |
| Výška výrobku | 7.3 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Objem kartonu | 0.07450 m³ |
| Délka výrobku | 19.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |