Baagl aktovka Ergo Skateboard A 8736 19 L modrá
Výrobce: Baagl
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 929 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| papirnictvioskarek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 929 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 2 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 2 |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Nomenklatura | 42029291 |
| Barva | modrá |
Doplňkové informace
| Kategorie | Batohy pro prvňáčky, Baagl |
|---|---|
| Výrobce: Baagl | Baagl — Batohy pro prvňáčky, Baagl — Baagl |
| Barva: modrá | modrá — Batohy pro prvňáčky, modrá — Baagl |
| Délka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Batohy pro prvňáčky, 0.0 cm — Baagl |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Batohy pro prvňáčky, 0.0 kg — Baagl |
| Šířka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Batohy pro prvňáčky, 0.0 cm — Baagl |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Batohy pro prvňáčky, Kluky i Holky — Baagl |
| Výška výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Batohy pro prvňáčky, 0.0 cm — Baagl |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Batohy pro prvňáčky, mimo EU — Baagl |