Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| papirnictvioskarek.cz Nejlevnější | Skladem | 12 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 19 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Země původu | ČR |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 2 |
| Délka kartonu | 7.7 cm |
| Šířka kartonu | 12.5 cm |
| Výška kartonu | 8.5 cm |
| Délka výrobku | 7.5 cm |
| Šířka výrobku | 12.0 cm |
| Výška výrobku | 0.1 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |