Dárková taška L 30x38,5x11 cm VÁNOCE
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 45 Kč
Dárková taška o velikosti L 30x38,5x11 cm VÁNOCE. 4 varianty.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 45 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dárková taška o velikosti L 30x38,5x11 cm VÁNOCE.
4 varianty.
Parametry
| Nomenklatura | 48194000 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.07330 m³ |
| Sortiment | 2 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 38.5 cm |
| Šířka výrobku | 0.2 cm |
| Výška výrobku | 30.0 cm |
| Sezóna | Zima-Vánoce |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Vánoční dárkové tašky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Vánoční dárkové tašky |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Délka výrobku: 38.5 cm | 38.5 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Je na baterie: NE | NE — Vánoční dárkové tašky |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Vánoční dárkové tašky |
| Objem kartonu: 0.07330 m³ | 0.07330 m³ — Vánoční dárkové tašky |
| Sezóna: Zima-Vánoce | Zima-Vánoce — Vánoční dárkové tašky |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Šířka výrobku: 0.2 cm | 0.2 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Vánoční dárkové tašky |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Výška výrobku: 30.0 cm | 30.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Vánoční dárkové tašky |