Wiky Taška Krtek "S"20,5x34 cm VÁNOCE
Výrobce: Wiky
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 5 Kč
Velikost 20,5x34cm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 5 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 7 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Velikost 20,5x34cm
Parametry
| Název hlavní skupiny zboží | Wiky |
|---|---|
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | ostatní |
| Země původu | mimo EU |
| Celní číslo | 48194000 |
| Balení | 1 |
| Typ balení | Volně |
| Věk od | 3 let |
| Licence | Krteček a jeho kamarádi |
| Název dodavatele | Wiky, spol. s r.o. |
| Status typ | 1001 |
| Materiál | Tvrzený papír |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 8590331343003 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1010 |
| Nomenklatura | 48194000 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 2 |
| Sezóna | Zima-Vánoce |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Délka výrobku | 21.0 cm |
| Šířka výrobku | 33.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |