Dárková taška S 15x21x8 cm VÁNOCE
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 19 Kč
Dárková taška o velikosti S 15x21x8 cm VÁNOCE. 4 varianty.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 19 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dárková taška o velikosti S 15x21x8 cm VÁNOCE.
4 varianty.
Parametry
| Nomenklatura | 48194000 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 2 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 15.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.2 cm |
| Výška výrobku | 21.0 cm |
| Sezóna | Zima-Vánoce |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Objem kartonu | 0.07056 m³ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Vánoční dárkové tašky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Vánoční dárkové tašky |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Délka výrobku: 15.0 cm | 15.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Je na baterie: NE | NE — Vánoční dárkové tašky |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Vánoční dárkové tašky |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Vánoční dárkové tašky |
| Objem kartonu: 0.07056 m³ | 0.07056 m³ — Vánoční dárkové tašky |
| Sezóna: Zima-Vánoce | Zima-Vánoce — Vánoční dárkové tašky |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Šířka výrobku: 0.2 cm | 0.2 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Vánoční dárkové tašky |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Výška výrobku: 21.0 cm | 21.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Vánoční dárkové tašky |