Prak a vodní bomby 36 ks
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 69 Kč
Prak s vodními bombami. Velikost praku 19 cm. Obsahuje prak, 36 balonků, síťovaný pytlík. 2 varianty - zelená, oranžová.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 69 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Prak s vodními bombami. Velikost praku 19 cm. Obsahuje prak, 36 balonků, síťovaný pytlík. 2 varianty - zelená, oranžová.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.14994 m³ |
| Výška kartonu | 27.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030081 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Délka kartonu | 4.0 cm |
| Délka výrobku | 28.0 cm |
| Šířka výrobku | 18.0 cm |
| Výška výrobku | 4.0 cm |
| Doporučený věk | 8+ |
| Šířka kartonu | 19.0 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
Doplňkové informace
| Kategorie | Ostatní hračky do vody |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Ostatní hračky do vody |
| Baterie v balení: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Délka kartonu: 4.0 cm | 4.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Délka výrobku: 28.0 cm | 28.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Doporučený věk: 8+ | 8+ — Ostatní hračky do vody |
| Je na baterie: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Ostatní hračky do vody |
| Objem kartonu: 0.14994 m³ | 0.14994 m³ — Ostatní hračky do vody |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Ostatní hračky do vody |
| Šířka kartonu: 19.0 cm | 19.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Šířka výrobku: 18.0 cm | 18.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Ostatní hračky do vody |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Ostatní hračky do vody |
| Výška kartonu: 27.0 cm | 27.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Výška výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Ostatní hračky do vody |