Časovaná vodní bomba
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 99 Kč
Vodní bomba. Balení obsahuje i nástavec na plnění a 50 balónků.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 99 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vodní bomba. Balení obsahuje i nástavec na plnění a 50 balónků.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Šířka výrobku | 24.0 cm |
| Výška výrobku | 26.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 6+ |
| Délka výrobku | 10.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Varianta: | oranžová, zelená, žlutá |
Doplňkové informace
| Kategorie | Ostatní hračky do vody |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Ostatní hračky do vody |
| Baterie v balení: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Délka výrobku: 10.0 cm | 10.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Doporučený věk: 6+ | 6+ — Ostatní hračky do vody |
| Je na baterie: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Ostatní hračky do vody |
| Šířka výrobku: 24.0 cm | 24.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Ostatní hračky do vody |
| Varianta:: oranžová, zelená, žlutá | oranžová, zelená, žlutá — Ostatní hračky do vody |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Ostatní hračky do vody |
| Výška výrobku: 26.0 cm | 26.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Ostatní hračky do vody |