Dárková taška XS 14x17x7 cm Vánoce
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 26 Kč
Dárková taška XS 14x17x7 cm Vánoce 4 různé motivy
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 26 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dárková taška XS 14x17x7 cm Vánoce
4 různé motivy
Parametry
| Nomenklatura | 48194000 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Sortiment | 2 |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 14.0 cm |
| Výška výrobku | 17.0 cm |
| Sezóna | Zima-Vánoce |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Kusů v kartonu | 12 ks |
| Objem kartonu | 0.08400 m³ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Vánoční dárkové tašky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Vánoční dárkové tašky |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Délka výrobku: 14.0 cm | 14.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Je na baterie: NE | NE — Vánoční dárkové tašky |
| Kusů v kartonu: 12 ks | 12 ks — Vánoční dárkové tašky |
| Objem kartonu: 0.08400 m³ | 0.08400 m³ — Vánoční dárkové tašky |
| Sezóna: Zima-Vánoce | Zima-Vánoce — Vánoční dárkové tašky |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Vánoční dárkové tašky |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Výška výrobku: 17.0 cm | 17.0 cm — Vánoční dárkové tašky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Vánoční dárkové tašky |