Okenní fólie pruhy květiny 64x15 cm
Výrobce: Anděl
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 39 Kč
"Dekorační okenní fólie. Naše okenní fólie neobsahují lepidlo. Na plochu přilnou elektrostaticky a nezanechávají tedy po sobě žádnou stopu. Vhodné jsou jakékoli hladké plochy, například sklo, výlohy,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 39 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Dekorační okenní fólie. Naše okenní fólie neobsahují lepidlo. Na plochu přilnou elektrostaticky a nezanechávají tedy po sobě žádnou stopu. Vhodné jsou jakékoli hladké plochy, například sklo, výlohy, zrcadla nebo kachličky. Čisté - bez lepidla - opakovaně použitelné Použití: 1. Doporučujeme před použitím plochu očistit od prachu a jiných nečistot. 2. Fólie se snadno aplikuje sejmutím z podkladového papíru a umístěním na hladkou plochu. 3. Fólii přiložte a vyhlaďte případné bublinky rukou nebo
Parametry
| Nomenklatura | 39199080 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 2 |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
Doplňkové informace
| Kategorie | Velikonoce |
|---|---|
| Výrobce: Anděl | Anděl — Velikonoce |
| Délka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Velikonoce |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Velikonoce |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Velikonoce |
| Šířka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Velikonoce |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Velikonoce |
| Výška výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Velikonoce |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Velikonoce |