Velikonoce Zajíček v košíku
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 129 Kč
Velikonoce Zajíček v košíku. 2 varianty - růžová, žlutá.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 129 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Velikonoce Zajíček v košíku. 2 varianty - růžová, žlutá.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.10630 m³ |
| Kusů v kartonu | 12 ks |
| Kusů v displayi | 12 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 15.1 cm |
| Šířka kartonu | 51.2 cm |
| Výška kartonu | 30.7 cm |
| Délka výrobku | 17.6 cm |
| Šířka výrobku | 13.4 cm |
| Výška výrobku | 12.9 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95059000 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Velikonoce |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Velikonoce |
| Baterie v balení: NE | NE — Velikonoce |
| Délka kartonu: 15.1 cm | 15.1 cm — Velikonoce |
| Délka výrobku: 17.6 cm | 17.6 cm — Velikonoce |
| Je na baterie: NE | NE — Velikonoce |
| Kusů v displayi: 12 ks | 12 ks — Velikonoce |
| Kusů v kartonu: 12 ks | 12 ks — Velikonoce |
| Objem kartonu: 0.10630 m³ | 0.10630 m³ — Velikonoce |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Velikonoce |
| Šířka kartonu: 51.2 cm | 51.2 cm — Velikonoce |
| Šířka výrobku: 13.4 cm | 13.4 cm — Velikonoce |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Velikonoce |
| Výška kartonu: 30.7 cm | 30.7 cm — Velikonoce |
| Výška výrobku: 12.9 cm | 12.9 cm — Velikonoce |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Velikonoce |