Bomby vodní 2 ks 17 cm - Český obal
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 89 Kč
Bomby vodní 2 ks. Velikost 17 cm. 3 varianty.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 89 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Bomby vodní 2 ks. Velikost 17 cm. 3 varianty.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Šířka kartonu | 14.0 cm |
| Výška kartonu | 6.0 cm |
| Výška výrobku | 6.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030095 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Délka kartonu | 26.0 cm |
| Šířka výrobku | 14.0 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
| Objem kartonu | 0.05148 m³ |
| Délka výrobku | 26.0 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Ostatní hračky do vody |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Ostatní hračky do vody |
| Baterie v balení: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Délka kartonu: 26.0 cm | 26.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Délka výrobku: 26.0 cm | 26.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Ostatní hračky do vody |
| Je na baterie: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Ostatní hračky do vody |
| Objem kartonu: 0.05148 m³ | 0.05148 m³ — Ostatní hračky do vody |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Ostatní hračky do vody |
| Šířka kartonu: 14.0 cm | 14.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Šířka výrobku: 14.0 cm | 14.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Ostatní hračky do vody |
| Výška kartonu: 6.0 cm | 6.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Výška výrobku: 6.0 cm | 6.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Ostatní hračky do vody |