Hra s házecími disky, INTEX, W018334
Výrobce: INTEX
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 349 Kč
Hra s házecími disky, INTEX, W018334 Intex 57510 Nafukovací Hra do vody s disky, v podobě 3 disků a 3 kruhů, nabízí dětem zábavu s mířením a házením. Tuto bazénovou hru mohou hrát menší i větší děti.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pidilidi.cz Nejlevnější | Skladem | 349 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 349 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Hra s házecími disky, INTEX, W018334 Intex 57510 Nafukovací Hra do vody s disky, v podobě 3 disků a 3 kruhů, nabízí dětem zábavu s mířením a házením. Tuto bazénovou hru mohou hrát menší i větší děti. Lze hrát v týmech.
příznivá cena, kvalitní materiál
k dispozici záplata pro rychlé zalepení
splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy
Materiál: vinyl
Rozměry: 178 x102 x104 cm
Parametry
| Délka | 26.67 cm |
|---|---|
| Šířka | 9.21 cm |
| Výška | 24.13 cm |
| Věk od | 3+ |
| Distribuce | CZ |
| Nomenklatura | 95030095 |
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.03933 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 3+ |
| Sezóna | Jaro-léto |