Bomby vodní 4 ks set 7,5 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 129 Kč
Bomby vodní 4 ks set. Míčky mají průměr 7,5 cm. Balení obsahuje 4 míčky.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 129 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Bomby vodní 4 ks set. Míčky mají průměr 7,5 cm. Balení obsahuje 4 míčky.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.14518 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 16.0 cm |
| Šířka výrobku | 16.0 cm |
| Výška výrobku | 7.5 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Sortiment | 1 |
| Nomenklatura | 95030095 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Ostatní hračky do vody |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Ostatní hračky do vody |
| Baterie v balení: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Délka výrobku: 16.0 cm | 16.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Ostatní hračky do vody |
| Je na baterie: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Ostatní hračky do vody |
| Objem kartonu: 0.14518 m³ | 0.14518 m³ — Ostatní hračky do vody |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Ostatní hračky do vody |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Šířka výrobku: 16.0 cm | 16.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Ostatní hračky do vody |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Výška výrobku: 7.5 cm | 7.5 cm — Ostatní hračky do vody |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Ostatní hračky do vody |