Vodní nudle 150 x 6 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 99 Kč
Vodní nudle. Rozměry 150 x 6 cm. 2 varianty - červená, žlutá.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 99 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vodní nudle. Rozměry 150 x 6 cm. 2 varianty - červená, žlutá.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 6+ |
| Délka výrobku | 150.0 cm |
| Výška výrobku | 6.0 cm |
| Šířka výrobku | 6.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Varianta: | růžová, žlutá |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Ostatní hračky do vody |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Ostatní hračky do vody |
| Baterie v balení: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Délka výrobku: 150.0 cm | 150.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Doporučený věk: 6+ | 6+ — Ostatní hračky do vody |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.1 kg | 0.1 kg — Ostatní hračky do vody |
| Je na baterie: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Ostatní hračky do vody |
| Šířka výrobku: 6.0 cm | 6.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Ostatní hračky do vody |
| Varianta:: růžová, žlutá | růžová, žlutá — Ostatní hračky do vody |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Ostatní hračky do vody |
| Výška výrobku: 6.0 cm | 6.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Ostatní hračky do vody |