Bomby vodní set 200 ks - Český obal
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 69 Kč
Vodní bomby set. Balení obsahuje 200 balónků. Nálevka na plnění balónků je součástí balení.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 69 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vodní bomby set. Balení obsahuje 200 balónků. Nálevka na plnění balónků je součástí balení.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Výška kartonu | 21.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 8+ |
| Nomenklatura | 95030070 |
| Délka kartonu | 5.0 cm |
| Šířka výrobku | 14.0 cm |
| Objem kartonu | 0.05879 m³ |
| Šířka kartonu | 14.0 cm |
| Délka výrobku | 21.0 cm |
| Výška výrobku | 4.5 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Ostatní hračky do vody |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Ostatní hračky do vody |
| Baterie v balení: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Délka kartonu: 5.0 cm | 5.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Délka výrobku: 21.0 cm | 21.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Doporučený věk: 8+ | 8+ — Ostatní hračky do vody |
| Je na baterie: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Ostatní hračky do vody |
| Objem kartonu: 0.05879 m³ | 0.05879 m³ — Ostatní hračky do vody |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Ostatní hračky do vody |
| Šířka kartonu: 14.0 cm | 14.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Šířka výrobku: 14.0 cm | 14.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Ostatní hračky do vody |
| Výška kartonu: 21.0 cm | 21.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Výška výrobku: 4.5 cm | 4.5 cm — Ostatní hračky do vody |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Ostatní hračky do vody |