Ryba na potápění - piraňa, Wiky, W005021
Výrobce: WIKY
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 149 Kč
Ryba na potápění - piraňa. Světelné efekty. Na baterie, 3xAG13 součástí. Nová vodní zábava začíná! Potop se a ulov pyraňu. Neboj! Tato nekouše. Zato má světelné efekty, které se spustí při kontaktu s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pidilidi.cz Nejlevnější | Skladem | 149 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 149 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Ryba na potápění - piraňa. Světelné efekty. Na baterie, 3xAG13 součástí. Nová vodní zábava začíná! Potop se a ulov pyraňu. Neboj! Tato nekouše. Zato má světelné efekty, které se spustí při kontaktu s vodou. Postará se tak o zábavné potápění.
Doporuřený věk: od 6 let
Na baterie, 3xAG13 součástí.
Parametry
| Délka | 19.5 cm |
|---|---|
| Šířka | 7 cm |
| Výška | 24 cm |
| Věk od | 6+ |
| Distribuce | CZ |
| Země původu | mimo EU |
| Šířka výrobku | 7.0 cm |
| Je na baterie | ANO |
| Doporučený věk | 6+ |
| Baterie v balení | ANO |
| Recyklační poplatek | 0.84 kč |
| Typ a počet baterií | 3xAG13 |
| Vhodné pro | Pro všechny |
| Délka výrobku | 19.5 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Výška výrobku | 24.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Varianta: | fialová, oranžová |
| Objem kartonu | 0.21353 m³ |