Sada na potápění chobotnice - Český obal
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 99 Kč
Sada na potápění - chobotnice. Balení obsahuje 6 chobotnic.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 99 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Sada na potápění - chobotnice. Balení obsahuje 6 chobotnic.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 6+ |
| Délka výrobku | 23.5 cm |
| Šířka výrobku | 3.0 cm |
| Nomenklatura | 95062900 |
| Baterie v balení | NE |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Vhodné pro | Pro všechny |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Objem kartonu | 0.13689 m³ |
| Výška výrobku | 21.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Ostatní hračky do vody |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Ostatní hračky do vody |
| Baterie v balení: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Délka výrobku: 23.5 cm | 23.5 cm — Ostatní hračky do vody |
| Doporučený věk: 6+ | 6+ — Ostatní hračky do vody |
| Je na baterie: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Ostatní hračky do vody |
| Objem kartonu: 0.13689 m³ | 0.13689 m³ — Ostatní hračky do vody |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Ostatní hračky do vody |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Šířka výrobku: 3.0 cm | 3.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Ostatní hračky do vody |
| Vhodné pro: Pro všechny | Pro všechny — Ostatní hračky do vody |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Výška výrobku: 21.0 cm | 21.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Ostatní hračky do vody |