Síťka na ryby teleskopická 85 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 50 Kč
Síťka na ryby, teleskopická. Délka 85 cm (složená 39 cm), průměr 19 cm. Více barevných variant.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 50 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Síťka na ryby, teleskopická. Délka 85 cm (složená 39 cm), průměr 19 cm. Více barevných variant.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.00842 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 39.0 cm |
| Šířka výrobku | 19.3 cm |
| Výška výrobku | 2.0 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 6+ |
| Nomenklatura | 95072090 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Ostatní hračky do vody |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Ostatní hračky do vody |
| Baterie v balení: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Délka výrobku: 39.0 cm | 39.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Doporučený věk: 6+ | 6+ — Ostatní hračky do vody |
| Je na baterie: NE | NE — Ostatní hračky do vody |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Ostatní hračky do vody |
| Objem kartonu: 0.00842 m³ | 0.00842 m³ — Ostatní hračky do vody |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Ostatní hračky do vody |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Šířka výrobku: 19.3 cm | 19.3 cm — Ostatní hračky do vody |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Ostatní hračky do vody |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Výška výrobku: 2.0 cm | 2.0 cm — Ostatní hračky do vody |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Ostatní hračky do vody |