Dětské Chytré Hodinky V Češtině
|

Dětské chytré hodinky v češtině

Jde o zařízení, které dokáže držet krok se smartphonem a je dobrou volbou hlavně pro nejmenší děti. Osvojí si díky němu moderní elektroniku a budou se také výborně bavit. Rodiče je díky tomu budou mít neustále na očích, což je pro klid duše více než důležité. Na první pohled působí nenápadně, vypadají jen jako každý jiný ukazatel časomíry. Ale zdání klame, protože jde o elektroniku elitní kategorie. Dokáže fotit, telefonovat, ale také nabídne svítilnu, když půjdou děti večer domů ze sportovního kroužku. Výhodou je také několikadenní výdrž na jedno nabití, což mobily ještě nedokáží.

Každodennímu nošení vůbec nic nebrání

Neztratí je, naopak, děti je můžou mít na ruce klidně celý den. Téměř je nebudou cítit, jde o lehkou konstrukci, kdy má každý gram svůj význam. Dětské chytré hodinky v češtině mají ještě řadu dalších zajímavých výhod. Díky GPS modulu si budete moci ověřit aktuální polohu nositelů skrze mobilní aplikaci. Vždy tak můžete mít přehled, kde vaše děti nyní jsou a co dělají. Nic nebrání ani krátkému telefonátu, jímž vysvětlí, proč opouští domluvený prostor. Na hodinkách je také zespodu SOS tlačítko, s nímž dávají děti rodičům najevo, že se děje něco, co zasluhuje maximální možnou pozornost. Jde o elektroniku, která se neztratí ve školních lavicích, ale hodí se i na hřiště, zájmové kroužky a další místa. Déšť, prach nebo pád z menší výšky zařízení vůbec nepoškodí.

K dispozici jsou velmi praktické funkce

Učitelé nedostanou důvod, aby je mohli zabavit. Děti je budou mít po celou dobu vyučování na ruce, jen si nastaví režim Nerušit, s nímž hodinky nepípají a nezačnou na sebe zbytečně upozorňovat. Fotka, krátký telefonát, to jsou bonusy, které získá každý nositel podobného elektra. Rodiče tak už nemusí žít v obavách, nic se nestalo! Prohlédněte si tato zařízení na cel-tec.cz!

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *