botičky pro miminka

Co jsou barefoot boty?

Hledáte první botičky pro vaše dítě a nechcete, aby klasické tvrdé boty zničili vašemu dítěti nožičku? Barefoot boty jsou perfektní volbou pro první botičky ve kterých se chodidlo vašeho dítěte bude vyvíjet přirozeně. Co to jsou barefoot boty a jaké vlastnosti nabízejí, se můžete dočíst níže. 

Obuv pro přirozený pohyb

Barefoot obuv přináší našim chodidlům dostatek prostoru pro co nejpřirozenější pohyb. Lidská noha je již od narození přizpůsobena chůzi naboso. Chůze naboso však v dnešní době není až tak bezpečná pro naše chodidla, a proto s barefoot obuvi máte nohu ochráněnou před zraněním a nepřízní počasí. Barefoot obuv se přizpůsobí tvaru vašeho chodidla a tím palec zaujme stabilní polohu a noha se o něj může opřít. 

Jaké jsou vlastnosti BAREFOOT OBUVI? 

  • Přizpůsobivý a dostatečný prostor mezi prsty
  • Velmi flexibilní a měkká podrážka o tloušťce MAXIMÁLNĚ 5 mm 
  • Naprosto nízká váha boty
  • Volný pohyb kotníku

Kde všude můžete nosit barefoot obuv? 

Barefoot obuv byla vytvořena tak, abyste mohli povrchy střídat a nemuseli se na každý povrch zvláště přezouvat. Jejich využití je multifunkční a jsou vhodné naprosto pro každou příležitost. S barefoot obuvi kdykoliv a kdekoliv, objevujte s nimi rozmanitost terénu přírody nebo tvrdost městské části. Zimní období a nošení barefoot obuvi přináší dostatek prostoru, které vedou k lepšímu prokrvování a tréninku termoregulace. 

Běh s barefoot obuvi? 

V první řadě vám doporučujeme si nejprve osvojit běžnou chůzi s barefoot obuvi, která je pro chodidlo zpočátku náročná, poté můžete zkusit rychlochůzi a následně i běh či jiné sportování. Ze začátku dělejte kratší výběhy tak, aby si chodidlo zvyklo na něco nového. 


Jak vybrat kvalitní boty pro dítě?


Slovenský výrobce PROTETIKA

Působí na českém trhu již delší dobu a nabízí své dlouholeté zkušenosti s výrobou obuvi. Jeho výsledky, co se týče barefoot obuvi jsou neskutečné. Barefoot obuv od značky PROTETIKA je kvalitní výroby za skvělou cenu. Jejich široká nabídka nabízí modelové řady na každé chodidlo od úzkých až po ty široké nožky. 

Při výběru správné obuvi pro vás nebo vaše dítě, nezapomínejte, že poruchy chodidel ovlivňují funkčnost celého těla. Zdravá lidská noha je pro mnohé z nás základ bezbolestné pohyblivosti a zdraví. 

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *